Přehled výher ve Velké ceně ZnojmoRegionu 2020

Autor článku


ZnojmoRegion

Téma


Soutěže a akce

Oblast


Znojemsko a Podyjí

Více info


viz odkazy v textu

ZnojmoRegion v rámci své letní Turistické karty vyhlašuje soutěž o Rodinnou dovolenou pro 4 a Dovolenou s přívlastkem pro 2 na Znojemsku a v Podyjí v průběhu roku 2021.

Od 1. 7. do 30. 9. 2020 mohou návštěvníci turistické oblasti Znojemsko a Podyjí získat řadu nabízených slev, bonusů a dárků, které jim za návštěvu vybraných míst a služeb cestovního ruchu nabízí Turistická karta ZnojmoRegionu (více informací o Turistické kartě ZDE).

Její součástí je minidotazník, jehož vyplněním se držitel karty zařadí do slosování o Velkou cenu ZnojmoRegionu. Tou bude dovolená na Znojemsku – dárkový voucher na ubytování, volné vstupy a dárkové vouchery na zážitky, které si může výherce vybrat kdykoliv až do konce roku 2021.

Velké ceny přitom budou vlastně dvě – voucher na Rodinnou dovolenou pro 4 osoby se zážitky vhodnými pro děti a voucher na Dovolenou s přívlastkem pro 2 určený pro dospělé páry jakéhokoliv věku se zážitky spojenými s vínem i pivem. Slavnostní vylosování Velké ceny ZnojmoRegionu je přitom naplánováno jako součást programu zahájení Znojemského Adventu, tedy 29. 11. 2020.

!!!AKTUALIZACE: Vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením v době korona-epidemie se bohužel veřejné zahájení Znojemského Adventu ruší. Z tohoto důvodu bude vylosování 2 výherců Velké ceny ZnojmoRegionu uskutečněno v náhradním termínu: pondělí 30. 11. 2020, v kanceláři destinační společnosti ZnojmoRegion. Děkujeme za pochopení...

Dva vylosovaní šťastlivci tak získají velmi hodnotný vánoční dárek. A co konkrétně?

 

RODINNÁ DOVOLENÁ PRO 4 
Hotel LAHOFER Znojmo: 
Pobyt v Hotelu LAHOFER Znojmo, který provozuje významná vinařská společnost LAHOFER, pro 2 dospělé osoby + 2 děti na 2 noci (ubytování se snídaní) + ochutnávka vína 2x 3 vzorky ve vyhlídkovém degustačním altánu v Rajské vinici pod kostelem sv. Mikuláše ve Znojmě. 
Platnost nabídky ubytování celoročně do 31. 12. 2021 – nutnost domluvy termínu a rezervace předem přímo s provozovatelem hotelu; platnost nabídky degustace vína pouze v letní sezóně v době provozu degustačního altánu. 
www.lahofer.cz 

REMO Agency: 
Zážitková projížďka vyhlídkovým elektrobusem Znojmáček (historické centrum města Znojma za doprovodu profesionálního průvodce) s ochutnávkou 3 vzorků vín (pro děti 3 druhů moštů) a 3 regionálních delikates. Speciální soukromá jízda pro 4 osoby. Nutnost provést předem rezervaci termínu na david@remo-agency.com
Platnost nabídky celoročně do 31. 12. 2021. 
www.znojmacek.cz 

Jihomoravské muzeum ve Znojmě: 
Volná rodinná vstupenka v hodnotě 1440 Kč na vstup do objektů Jihomoravského muzea ve Znojmě: Minoritský klášter, Dům umění, rotunda sv. Kateřiny, Znojemský hrad – 2 návštěvnické okruhy, a na zříceninu hradu Cornštejn v katastru obce Bítov (Vranovská přehrada). 
Platnost nabídky v otevírací době jednotlivých objektů v průběhu celého roku 2021. 
www.muzeumznojmo.cz 

Hasičský pivovar Bítov: 
Dárkový voucher na odběr lahvového piva Tesák z Hasičského pivovaru Bítov v hodnotě 500 Kč. 
Platnost nabídky celoročně do 31. 12. 2021. 
www.pivovarbitov.cz 

Vodácké centrum Znojmo: 
Zapůjčení 2 lodí s dalším vodáckým vybavením (pádla, vesty, barely) až na 3 dny, s možností bezplatného spaní ve vodáckých tábořištích ve Znojmě, v Krhovicích a Hrádku i s dopravou zpět do Znojma (přeprava lidí, lodí i vodáckého vybavení). Hodnota ceny je 3420 Kč. 
Platnost nabídky v době provozu Vodáckého centra Znojmo v průběhu roku 2021. 
https://pujcovna.vodaci.org 

Excalibur City, Chvalovice-Hatě:
Volná rodinná vstupenka do Time Travel Muzea – Terra Technica, největšího muzea hudby a zábavní techniky na světě, pro 2 dospělé osoby + 2 děti v hodnotě 625 Kč. 
Platnost nabídky celoročně do 31. 12. 2021. 
www.terratechnica.info
 

 

DOVOLENÁ S PŘÍVLASTKEM PRO 2 
Hotel SAVANNAH, Chvalovice-Hatě: 
Pobyt v Hotelu SAVANNAH****deluxe (mezinárodní hotelový řetězec Trans World Hotels), který sousedí s kasinem a rozlehlým nákupně-zábavním areálem Excalibur City, pro 2 osoby na 2 noci (ubytování se snídaní) + volný vstup do hotelového wellness centra a parkování na hotelovém parkovišti, v celkové hodnotě 6250 Kč.
Platnost nabídky celoročně do 31. 12. 2021 – nutnost domluvy termínu a rezervace předem přímo s provozovatelem hotelu.
https://znojmo.twhotels.cz 

VOC Znojmo: 
Poukaz pro 2 osoby na vinařsko-cyklo-turistický VINObus + degustační vzorek pro každého ve Vlkově věži (na ostatních degustačních místech už úhrada vlastní podle chuti jednotlivců). Nutnost provést předem rezervaci míst na konkrétní termín na voc@vocznojmo.cz
Platnost nabídky v době provozu VINObusu, tj. od 1. 5. 2021 do 12. 9. 2021. 
www.vinobus.cz 

Hudba Znojmo: 
Voucher na vstupenky dle vlastního výběru v celkové hodnotě 1000 Kč na lednový JazzFest Znojmo a/nebo červencový Hudební festival Znojmo. 
Platnost nabídky v době konání festivalů v průběhu roku 2021. 
www.jazzfestznojmo.cz
www.hudbaznojmo.cz  

Hasičský pivovar Bítov: 
Dárkový voucher na odběr lahvového piva Tesák v hodnotě 500 Kč. 
Platnost nabídky celoročně do 31. 12. 2021. 
www.pivovarbitov.cz 

Znovín Znojmo: 
Kolekce přívlastkových vín z vyhlášené vinice Šobes v hodnotě 1500 Kč. K vyzvednutí ve firemní prodejně vín Znovínu Znojmo v Louckém klášteře ve Znojmě. 
Platnost nabídky celoročně do 31. 12. 2021. 
www.znovin.cz 

Vodácké centrum Znojmo: 
Zapůjčení 1 lodi s dalším vodáckým vybavením (pádla, vesty, barel) až na 3 dny, s možností bezplatného spaní ve vodáckých tábořištích ve Znojmě, v Krhovicích a Hrádku i dopravou zpět do Znojma (přeprava lidí, lodí i vodáckého vybavení). Hodnota ceny je 2630 Kč. 
Platnost nabídky v době provozu Vodáckého centra Znojmo v průběhu roku 2021. 
https://pujcovna.vodaci.org 

Excalibur City, Chvalovice-Hatě:
Volná vstupenka do Time Travel Muzea – Terra Technica, největšího muzea hudby a zábavní techniky na světě, pro 2 dospělé osoby v hodnotě 518 Kč.
Platnost nabídky celoročně do 31. 12. 2021. 
www.terratechnica.info

 

Kompletní pravidla a princip fungování odměn v Turistické kartě ZnojmoRegionu 2020 i podrobné informace o Velké ceně ZnojmoRegionu s možností vyhrát dovolenou na Znojemsku 2021 najdete ZDE.

GalerieSdílejte článek a podělte se s ostatními