Projekt GOURMET Jižní Morava 2019

Autor článku


ZnojmoRegion

Téma


Gastronomie

Subjekt


Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava

Více info


www.ccrjm.cz

Představujeme nový projekt Gourmet Jižní Morava 2019, který má za cíl vybrat a prezentovat nejlepší a nejoblíbenější gastronomické podniky v celém Jihomoravském kraji.

Hledáme místa, která zákazníkům přinášejí skvělé chuťové zážitky, originální kombinace, kvalitní i regionální suroviny a autentickou atmosféru. Tedy opravdu TOP gastronomické podniky, jejichž doproučení např. zahraničním návštěvníkům našeho kraje bude jistotou kvality a prestiže.

Projekt zaštiťuje Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava a navazuje na již existující projekt Gourmet Brno, který již 3 ročníky za sebou mapuje "hvězdy brněnské gastronomie" a přináší jejich nejčerstvější hodnocení.
Více informací o Gourmet Brno i s ukázkou tištěné verze katalogu najdete zde.

Letos poprvé se však budou samostatně propagovat také mimobrněnské gastro podniky - Gourmet tak bude mít v roce 2019 dva díly, jeden pouze pro Brno a druhý výhradně pro regionální podniky v Jihomoravském kraji.
Účast v projektu je přitom zcela zdarma.

Vítězné podniky budou zařazeny jak do tištěného, tak do on-line průvodce „Gourmet Jižní Morava“ a získají tím značnou veřejnou marketingovou podporu zacílenou na domácí i zahraniční návštěvníky Jihomoravského kraje.

Cílem Gourmetu Jižní Morava 2019 je vytvořit žebříček nejlepších podniků v těchto 5 kategoriích:

Jak to probíhá?
Destinační společnost ZnojmoRegion, z. s., je jedním ze členů nominační komise a nominuje podniky souhrnně za turistickou oblast Znojemsko a Podyjí, resp. celý Znojemský okres. Složení nominační komise Gourmet Jižní Morava je pestré – jsou v ní zastoupeny osoby z kulturního, společenského či politického spektra, zástupci zájmových sdružení i odborných asociací z jednotlivých regionů Jihomoravského kraje.
Následně nominované podniky zhodnotí odborná komise. Jejími členy budou odborníci z oblasti gastronomie či food novináři/blogeři, kteří naopak nepůsobí na území Jihomoravského kraje. Tím bude zaručena co největší nezávislost hodnocení. Jejich osobní hodnocení jednotlivých podniků bude probíhat formou mystery shoppingu, tedy tajně bez jakékoliv předchozí domluvy termínu návštěvy či rozsahu konzumace. Hodnotit se přitom nebude pouze kvalita jídla a pití, ale i způsob jejich prezentace, originalita nabídky, vystupování a znalosti obsluhy i celkové prostředí a atmosféra podniku. Rozhodující tedy bude celková kvalita poskytovaných služeb.

Kdy to probíhá?
POZOR! PRODLOUŽENÍ TERMÍNU!!!

Původní termín pro podávání nominací (do 15. 1. 2019) byl prodloužen - nově do 30. 1. 2019 přijímá ZnojmoRegion tipy na nominace gastronomických podniků, které by kvalitou svých služeb a rozsahem své nabídky mohly splňovat kritéria jednotlivých kategorií. Do každé kategorie máme možnost nominovat max 10 TOP podniků za celý Znojemský okres. V případě rovnosti hlasů budou upřednostněni členové destinační společnosti ZnojmoRegion. 

Máte-li zájem o nominaci do kterékoliv z uvedených kategorií projektu Gourmet Jižní Morava 2019, příp. o členství v destinační společnosti ZnojmoRegion, z. s., prosím, kontaktujte nás přímo na e-mail: znojmoregion@muznojmo.cz, a to nejpozději do 14. ledna 2019 do 12:00 hod.

Uzávěrka všech nominací je 30. 1. 2019 a v průběhu jarních měsíců dojde k odbornému hodnocení. Propagační výstupy projektu jsou Centrálou cestovního ruchu - Jižní Morava plánovány cca na květen 2019, tedy ještě před hlavní turistickou sezónou...

Věříme, že tuto příležitost k podpoře regionální gastronomie s chutí využijete!
A všem zúčastněným předem děkujeme.Sdílejte článek a podělte se s ostatními