Vánoce opět s DÁRKY ze Znojemska

29.11.2021

Vánoční trhy jsou bohužel zrušeny, ale možnost nakoupit si VÁNOČNÍ DÁRKY a podpořit tím regionální výrobce a služby ze Znojemska zůstává díky destinační společnosti ZnojmoRegion.

Po loňském úspěchu „Vánočního dárkového okénka“ se ZnojmoRegion rozhodl zorganizovat prodej regionálních výrobků v době adventu i letos. Snaha o aktivní podporu místních výrobců a služeb v době covidového lockdownu na konci roku 2020 se ukázala být dobrým řešením, a tak se s regionálními vánočními dárky či poukazy na zážitky a služby cestovního ruchu můžete v kanceláři ZnojmoRegionu setkat i letos.

Každý adventní čtvrtek – tedy 2., 9., 16. a 23. prosince
!!!A NOVĚ I ADVENTNÍ ÚTERKY 7., 14. a 21. prosince!!!

tak můžete v historickém centru Znojma, v Obrokové ulici přímo u Radniční věže, vybírat v čase od 11 do 19 hod. vánoční dárky pro své blízké. V nabídce přitom budou jak malé drobnosti pro potěchu oka, tak velmi hodnotné dary.Těšit se můžete např. na dárkové sady regionálních vín či piv, svíčky a voňavé dárky (mýdla a přírodní kosmetika), domácí marmelády a povidla, krásné a poučné knihy, hudební CD s koledami anebo krásné drobnosti z ručně vyrobeného papíru nebo ručně šité metodou patchwork. V nabídce budou i originální dárky v designu děl Alfonse Muchy. Z dárkových poukazů pak můžete vybírat z voucherů na vodácké zážitky, Laser game a virtuální realitu, poukazy na gurmánskou konzumaci, exkurze či vstupy zdarma. Chybět nebudou ani pobytové vouchery na dovolenou na Znojemsku nebo možnost exkluzivní jízdy pronajatou limuzínou...

Sortiment je v průběhu adventu neustále doplňován a podrobnosti o jednotlivých dárcích a jejich dodavatelích jsou zveřejňovány na facebookovém profilu ZnojmoRegionu nebo zde, na níže uvedeném odkazu.

Myšlenka nabídnout různorodé regionální dárky na jednom místě v turisticky nejexponovanější ulici v historickém centru Znojma (hned pod znojemským Turistickým informačním centrem) se navíc propojí i s kulturní nabídkou. Právě každý adventní čtvrtek (a od 7. 12. i každé adventní úterý) totiž budou z Radniční věže přímo nad kanceláří ZnojmoRegionu znít od 18 hod. koledy a trubačské fanfáry. Živý koncert trubačů je oblíbeným zpestřením Znojemského adventu – seriálu akcí, které denně oživují ulice města od počátku adventu až do konce roku.

Podrobnější informace o všech zapojených subjektech,
vánočním sortimentu regionálních dárků ze Znojemska
a jeho cenách najdete ZDE: