CYKLO konference ZnojmoRegionu 2021

12.10.2021

Destinační společnost ZnojmoRegion zve na svou první vlastní odbornou konferenci. Tematicky ji zaměří na ROZVOJ CYKLOTURISTIKY na Znojemsku.

ZnojmoRegion, zastřešující cestovní ruch celé turistické oblasti Znojemsko a Podyjí, se tak rozhodl splnit své před-covidové předsevzetí 
a uspořádat v roce 2021 svou první vlastní odbornou konferenci. Díky nepříznivé covidové situaci a omezujícím nařízením vlády ji sice nemohl uskutečnit v původně plánovaném jarním období, ale podzimní termín 2. 11. 2021 už by opravdu vyjít mohl.

Celodenní konference nazvaná ROZVOJ CYKLOTURISTIKY NA ZNOJEMSKU proběhne ve štukových sálech Louckého kláštera a bude určena jak zástupcům měst a obcí, tak soukromým podnikatelům či neziskovým sdružením, jejichž aktivity jsou jakýmkoli způsobem spojené s cestovním ruchem na Znojemsku a regionálním rozvojem.

Cílem konference je představit místní potenciál cykloturistiky v porovnání s ostatními regiony ČR, současné moderní trendy, ale i možnosti propagace a marketingu. Nebudou chybět informace o regionálních cyklobusech a cyklovlacích, certifikaci kvality pro cykloturistické služby nebo o monitoringu návštěvnosti v terénu a moderním mobiliáři na cyklotrasách či cyklostezkách. Významná část konference se zaměří na možnost získání dotací a různé financování cykloturistických projektů a představí všechny dostupné dotační programy a fondy z českých i přeshraničních zdrojů.

Přednášejícími budou přední odborníci na cykloturistickou tematiku v ČR, jako např.: 

Konference bude otevřena všem zájemcům bez omezení a její součástí bude i dopolední a odpolední coffee break a teplý oběd. Účastnický poplatek ve výši 300 Kč se však nebude týkat všech – řádní členové ZnojmoRegionu budou mít vstup na konferenci zcela zdarma.

Upozorňujeme, že účast na konferenci bude podmíněna dodržováním aktuálně platných protiepidemiologických nařízení vlády.

Registrace účastníků je do 27. 10. 2021 spuštěna on-line ZDE.

Pozvánku i s podrobným programem najdete ZDE.