Nové propagační materiály Znojemska a Podyjí

30.06.2021

Vydávání propagačních materiálů informujících o aktuální turistické nabídce Znojemska a Podyjí patří ke stežejním aktivitám ZnojmoRegionu. Letošní kolekce je opět bohatší o řadu novinek.

Každoročně se před hlavní turistickou sezónou na pultech infocenter, v hotelových recepcích či na pokladnách památek díky ZnojmoRegionu objevují aktualizované propagační letáky celého Znojemska a Podyjí. Letos se série s nezaměnitelným designem rozšířila o zcela nový kousek...

Už čtvrtým rokem vydává destinační společnost ZnojmoRegion přehledné MAPY s tipy na výlety po celém znojemském okrese. Praktická skládačka ve třech jazykových verzích (čeština, angličtina, němčina) vždy představuje konkrétní turistické cíle či služby, kam stojí za to se vypravit, společně s krátkým popisem a webovou adresou. Jejich počet rok od roku roste, tak jako roste i členská základna ZnojmoRegionu, a letos už jich v mapě napočítáte rovných 80!

Ve stejném formátu vycházejí od roku 2020 praktické přehledy doporučující tipy na výlety pro RODINY S DĚTMI anebo tipy, kam a kdy zajít na DOBRÉ JÍDLO, VÍNO A PIVO. I ty se letos dočkaly aktualizace a rozšířeného obsahu.

Nově tuto seriálovou řadu letos doplňuje novinka: praktický itinerář pro dovolenou na Znojemsku a v Podyjí, který nabízí konkrétní celodenní programy v jednotlivých oblastech regionu celkem až na 15 dnů. Kromě výletních cílů samotných přitom doporučuje i kvalitní ubytovací a stravovací služby v dané lokalitě. Pod názvem „Jak OBJEVOVAT A OBDIVOVAT (a co nejvíce si užít) turistickou oblast Znojemsko a Podyjí“ je skládací leták společně s ostatními uvedenými k dispozici od konce června.

Zdarma je všechny rozdávají regionální informační centra ve znojemském okrese i všichni členové a partneři ZnojmoRegionu, mezi které v současnosti už patří prakticky každé významnější turistické místo v oblasti. 

Zdaleka to však nejsou jediné propagační a informační materiály, které letos ZnojmoRegion vydává. Na základě dlouhodobé poptávky vznikl letos v květnu rozsáhlý Cykloprůvodce Znojemskem a Podyjím provázaný s mobilní aplikací Na kole i pěšky. Region také zaplavily historicky první Turistické noviny Znojemska a Podyjí, které ZnojmoRegion vydal pro letní období od 1. června do 30. září 2021. Nabídl tak zdarma všem návštěvníkům regionu i místním obyvatelům nejaktuálnější přehled turistických tipů a novinek. 

Všechny tiskové materiály, které ZnojmoRegion nabízí zdarma a slouží i k prezentaci regionu na veletrzích a odborných akcích, jsou přitom k dispozici také on-line. Zde si můžete prolistovat, stáhnout i vytisknout všechny propagační materiály ZnojmoRegionu z nové edice 2021 (všechny mají v rozloženém stavu formát A3 na šířku):

 

Aktivity destinační společnosti ZnojmoRegion na podporu cestovního ruchu a restart turistických služeb v po-covidovém období se však nejvíce zobrazují v rozsáhlém projektu Turistická karta ZnojmoRegion+. Ta nabízí návštěvníkům regionu zdarma za každou noc strávenou ve vybraných ubytovacích zařízeních možnost čerpat v době svého pobytu nejrůznější dárky, slevy či bonusy. Do projektu na období 1. 6. – 31. 10. 2021 se přitom zapojilo rekordních 53 ubytovatelů a svůj benefit si mohou držitelé turistických karet vybrat celkem na 47 místech. Jejich přehled a veškeré informace o Turistické kartě ZnojmoRegion+ najdete na https://karta.znojmoregion.cz.