VELKÁ CENA ZnojmoRegionu už má své výherce

02.12.2020

V pondělí 30. 11. 2020 vylosovali členové Představenstva 2 výherce letošní VELKÉ CENY ZnojmoRegionu, kteří si v roce 2021 užijí svou dovolenou na Znojemsku a v Podyjí.

Původně bylo losování naplánováno na první adventní neděli, 29. listopadu 2020, při slavnostním zahájení Znojemského Adventu, ale vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením v době korona-epidemie bylo bohužel veřejné zahájení akce zrušeno. Z tohoto důvodu bylo vylosování výherců Velké ceny ZnojmoRegionu uskutečněno v náhradním termínu, až o den později, a to přímo v kanceláři destinační společnosti ZnojmoRegion. Losování se ujali členové Představenstva a vylosovali 2 výherce a 2 potenciální náhradníky. Oba vylosovaní výherci se po oznámení o své výhry přihlásili, a tak na náhradníky nakonec ani nedošlo...

Bohužel zde nemůžeme zveřejnit jména výherců, ale můžeme prozradit, že RODINNOU DOVOLENOU si užije výherce z Ostravy a DOVOLENOU S PŘÍVLASTKEM výherce z okolí Lanškrouna.

Oběma šťastným výhercům naší VELKÉ CENY ZnojmoRegionu pošta v průběhu prosince doručí nádherné certifikáty z ručního papíru a spoustu dárkových poukazů na jejich budoucí DOVOLENOU 2021 na Znojemsku a v Podyjí. Členové ZnojmoRegionu se jim tak postarali o skvostný vánoční dárek.


A na co všechno se mohou začít šťastní výherci těšit?

RODINNÁ DOVOLENÁ PRO 4 se zážitky vhodnými pro rodiny s dětmi:

 

DOVOLENÁ S PŘÍVLASTKEM PRO 2 se zážitky spojenými s pivem a vínem:

 

Nádherné certifikáty pro výherce vyrobila Ruční papírna Stará škola v Želeticích u Znojma. www.handmadepaper.cz 

Více info o Velké ceně ZnojmoRegionu najdete ZDE.