Bezplatná prezentace HOTELŮ a RESTAURACÍ na portálech CzechTourism

16.12.2019

Agentura CzechTourism nabízí možnost bezplatné prezentace hotelů a restaurací nacházejících se na území České republiky na klíčových webových stránkách Kudyznudy.cz a Czechtourism.cz.

Czechtourism.com

Portál pro prezentaci České republiky v zahraničí má 10 jazykových verzí (AJ, NJ, PL, RU, PT, IT, FR, SP, JA, ZH) a je zaměřen na komplexní propagaci turistického potenciálu České republiky v zahraničí. Jeho cílem je poskytnout návštěvníkům informace ze všech regionů. Stránky v roce 2018 zaznamenaly více než 2,3 mil. návštěv. Jednotlivé hotely a restaurace jsou prezentovány v sekci „Restaurants and accommodation“.

Uveřejnění na webu je zdarma, podmínkou prezentace je zajištění vzájemné propagace – umístění loga Czech Republic s aktivním prolinkem na web CzechTourism.com na webových stránkách provozovatele a zaslání požadovaných kontaktních údajů.

Kritéria pro zařazení na web CzechTourism.com
... pro restaurace:

... pro hotelová zařízení:

 

Kudyznudy.cz

Kudy z nudy je projekt agentury CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Portál využívá řada podnikatelů v cestovním ruchu jako jeden z významných marketingových komunikačních nástrojů. Volnočasový portál zaznamenal v roce 2018 nejvyšší počet návštěv ve své historii – 16,3 mil. návštěv.

S Kudy z nudy spolupracují rozličné podnikatelské subjekty působící v oblasti cestovního ruchu. Kromě obvyklých muzeí, hradů, zámků a dalších památek nebo přírodních zajímavostí, se zde prezentují i nabídky sportovních a zážitkových aktivit, lázeňských a wellness zařízení, akcí a v neposlední řadě také služby z oblasti ubytování a gastronomie.

Registrace i uveřejnění prezentace na portálu Kudy z nudy jsou bezplatné, jedinou podmínkou je zajištění vzájemné prezentace – umístění banneru Kudy z nudy na webové stránky provozovatele.

Kritéria prezentace na www.kudyznudy.cz

 

Vaše záznamy po vložení zkontroluje redakce a poté je obratem umístí na portál; svůj záznam zde naleznete nanejvýš do dvou pracovních dnů. Přihlášený uživatel může své záznamy měnit, doplňovat a aktualizovat. Editace je možná v sekci Můj profil.

Kompletní podmínky prezentací a kontakty pro další informace na www.czechtourism.cz.

Převzato z COT: https://www.icot.cz/moznost-prezentace-hotelu-a-restauraci-na-webovych-portalech-czechtourism/