Ubytování a stravování v regionu

Druh:


Turistické služby

Sezónnost:


Celoroční provoz

Oblast:


Hrušovansko, Jevišovicko, Moravskokrumlovsko, Vranovsko a Znojemsko

Více informací:


viz webové portály v textu

Nabídka kvalitního ubytování i gastronomických služeb je v turistické oblasti Znojemsko a Podyjí bohatá a rozmanitá. ZnojmoRegion doporučuje tyto podniky...

Vranovská pláž (Vranov nad Dyjí)
Vranovská přehrada patří k nejteplejším a nejčistším vodním nádržím v ČR a je označována za „Moravský Jadran“. Ubytování v jedné z našich nejoblíbenějších rekreačních oblastí nabízí Vranovská pláž, a to hned v několika variantách. Kromě běžné nabídky turistických kempů (vyhrazená místa pro stany a karavany) jsou zde nově i moderní a neobyčejně komfortní mobilheimy. Nejnáročnější návštěvníci využijí ubytování v luxusních apartmánech Gaudeo.
Stejný název nese i restaurace s terasou, v jejíž spodní části probíhají o prázdninách každý den animační programy pro děti a mimo sezónu firemní akce a školení. Možností aktivního teambuildingu anebo sportovního vyžití pro všechny věkové kategorie na několika víceúčelových hřištích je zde nespočet.
Návštěvu Vranovské pláže si kromě koupání můžete zpestřit zapůjčením sportovního vybavení: horských kol, vodních šlapadel, elektrolodí nebo surfů anebo si vyzkoušet lanový park a adrenalinové zážitky.
http://www.vranovska-plaz.cz


Premium Hotel (Znojmo)
Moderní Wellness & Wine hotel v severní části Znojma nabízející komfortní ubytování v designových a nově zrekonstruovaných pokojích. Zdejší skvělá gastronomie dbá na používání sezónních a regionálních potravin, a na své si tu přijdou i milovníci kvalitních vín. K dispozici je prostorná restaurace, vinárna v krásném cihlovém sklepení, bar i příjemná designová zahrádka.
Je možné zde pořádat kongresy, konference, firemní jednání a školení, koncerty, svatby či rodinné oslavy – to vše s kapacitou cca do 400 osob. Pro opravdový požitek je v Hotelu Premium připraveno i wellness centrum s bazénem, sauna a parní kabina, ozónový box, solárium, masáže nebo fitness zóna s posilovnou a cyklotrenažéry.
http://www.premiumhotel.cz 


Hotel Savannah (Chvalovice-Hatě, hraniční přechod CZ/AT)
Komfortní hotel, špičkové wellness, restaurace i konference, patřící do mezinárodní sítě Trans World Hotels. Přímo na hraničním přechodu Hatě, nadosah největšímu nákupnímu a zábavnímu komplexu v ČR Excalibur City, je moderní hotel nabízející přes 70 dvoulůžkových pokojů, 7 luxusních apartmá, 8 konferenčních sálů, restauraci s českou i mezinárodní kuchyní, lobby bar, ale také moderní fitness, Spa a Wellness centrum s plaveckým bazénem, saunou, parní lázní a kardiofitness zónou.
Součástí hotelu je i centrum pravé Ajurvédské medicíny s terapeuty ze Srí Lanky a luxusní kosmetické studio. Hotel Savannah vybudovaný v „americkém stylu“ je také propojen se sousední budovou kasina.
http://znojmo.twhotels.cz


VINORTH – Hotely Lahofer (Znojmo) a Hanzel (Miroslav)
Pod hlavičkou vinařské společnosti VINOTRH se spojují dvě věhlasná vinařská jména: Lahofer a Hanzel. Jejich produkci prvotřídních vín doplňují ubytovací služby ve dvou osobitých hotelech:


Penzion a restaurace U Tesařů (Bítov)
Rodinný penzion v centru obce Bítov s kapacitou 35 lůžek těsně sousedí s vyhlášeným Hasičským pivovarem. Zdejší restaurace je proto pověstná právě pivními gastronomickými specialitami, jako jsou pivní škvarky. Od léta 2019 přibydou do nabídky i speciální pivní nealkoholická limonáda a pivní marmelády. Zejména rodiny s dětmi ocení také možnost pronájmu apartmánových chat přímo u vody v lokalitě Bítov-Horka.
http://www.utesaru.cz/
 

Další ubytovací a stravovací kapacity nejdete na turistickém portálu Znojemsko.info